EKTS Elektrik Kumanda Teknikleri Simülatörü : Elektrik kumanda sistemlerini, devrelerini tasarlamak ve öğrenmek amacıyla kullanılan EKTS ( Elektrik Teknikleri Simülatörü ) Meslek liselerinde elektrik öğrencilerine ve mesleki eğitim kurslarında, elektrik mesleğini öğrenmek ya da geliştirmek isteyen öğrenci ve kalfalara öğretilmektedir. EKTS programı sanki gerçek bir devre ve elektrik altına çalışıyormuş gibi davranarak, hem insanların iş güvenliği açısından dikkatli davranmalarını hemde kumanda devrelerindeki becerilerini sağlamaktadır.
Ara yüzü türkçe olan Ekts programında, çizimini yaptığımız kumanda devresine elektrik vererek hem bire bir uygulamasını denemiş hem de bağlantılarda hata yaptıysak devremiz üzerinde elektrik vererek görebiliriz. EKTS Elektrik Kumanda Teknikleri Simülatörünün Kurulum ve Kullanımını Sesli olarak anlattığımız aşağıdaki videomuzda Anlamadığınız bir yer ya da eleştiri ve önerilerinizi yayın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.
EKTS ELEKTRIK KUMANDA DEVRELERI SIMULATORU 

ÜCRETSİZ EMAİL TAKİBİ İLE SİTEMİZDE YAYINLANAN YENİ DEVRE ŞEMALARI, CİHAZ BAĞLANTILARI VE DÖKÜMANLAR EMAİL ADRESİNİZE GELSİN. (TAKİBİ BAŞLATMAK İÇİN GELEN İLK MAİLİ ONAYLAMAYI UNUTMAYIN.)

Henüz Yorum Yapılmamış " EKTS Programı Elektrik Kumanda Devreleri Nasıl Çizilir | Sesli Video Anlatım "

Yorumlarınız Bizim İçin Önemli
• Konunun Gelişmesi ve Sizden Sonrakilere Faydası Olması İçin Yorum Yapmaya Çekinmeyin.
• Yorum yapmak için bir google hesabınız yok ise, yorum satırının altındaki yorumlama biçiminden Adı/URL seçeneğini seçerek sadece adınızı yazarak yorum yapabilirsiniz.
• Ya da Anonim seçeneğini seçerek Adsız olarak yorum yapabilirsiniz.
•İstek, öneri, şikayet ya da sorularınıza en kısa sürede cevap verilecektir.